قیمت گچ سمنان

خرید گچ سمنان

گچ متین

 قیمت گچ سمنان :

 استان سمنان 6% گچ دنیا و حدود 80% گچ کشور را تامین میکند، اما با این وجود گچ سمنان رتبه بالای در دنیا ندارد! چرا؟ زیرا حدود نیمی از واحدهای تولید بصورت سنتی کار میکنند که متاسفانه به خاطر افت کیفی تولیدات داخلی و بالابودن هزینه‌های تولید و کمبود سرمایه‌گذاری در کشور، این کالا نتوانسته جایگاه خود را در دنیا به‌دست آورد. اما شرکتهای هستند که بصورت مدرن و حرفه ای کار میکنند از جمله این شرکتها میتوان شرکت توسعه گچ متین را نام برد، که از با کیفیت ترین تولید کنندگان گچ در دنیا میباش.بخش بزرگ تولیدی این شرکت به کشورهای مختلف دنیا صادر میشود.شرکت توسعه گچ متین در کیلومتر 55 جاده سمنان – تهران منطقه صنعتی عبدال آباد قرار دارد برای کسب آگاهی بیشتر در مورد قیمت گچ و خرید گچ  می توانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس قرار داده شده مراجعه کنید

شماره تلفن: 30 30 30 33 23 98+

آدرس پیج  اینستاگرام:

@matingyps

محصولات ما قابل استفاده در :

1- گچکاری
2- گچبری
3- مجسمه سازی
4- قالب سازی
5- نقاشی
5- ضد حریق
6- ضد آب
7- دیوار گچی
8- گچ صنعتی
9- و…

گچبری با گچ ضد آب آتان محصولی از شرکت توسعه گچ متین :


قیمت محصولات ما :

قیمت گچ بارز

قیمت سوپر گچ متین

قیمت گچ درسا

قیمت گچ ساتین 

… برای کسب اطلاعات لطفا با شماره تماس 30 30 30 33 023 تماس حاصل فرمائید.

مقدار تولیدی گچ در سمنان

توليد گچ با حدود هفت ميليون تن بيشترين محصول معدني استان بشمار می آید که تماما در کارخانه هاي استان فرآوري و عمدتا به گچ ساختماني و مقداري نيز به ديواره ها و پانل ها گچي، گچ آلفا، گچ تحرير، قطعات تزئيني گچ و … تبديل مي شوند در حال حاضر بیش از 50 کارخانه گچ در این استان وجود دارند.حدود یک هزار و 500 تن گچ ميکرونيزه در استان سمنان تولید میشود. 

چگونه میتوان به محیط زیست آسیب نزد

استفاده از لکترو فيلتر که به روز ترين سامانه هاي کنترلي گرد و غبار کارخانه هاي گچ است که با نصب آن در بزرگترين کارخانه گچ استان سمنان، هم اکنون فقط بخار آب بدون گرد و غبار آلاينده از دودکش کارخانه خارج و روزانه بين 120تا200 تن گچ ميکرونيزه هم توليد مي شود.

تاریخچه گچ سمنان:

استان سمنان از هزاران سال پیش دارای معادن گچ بوده است، مطالعات زمین‌شناسی انجام شده نشان می‌دهد که قدیمی‌ترین تشکیلات از سنگ‌های دیرین ‌زیستی در این منطقه وجود دارد. سنگ‌های دوران دیرین‌زیستی در شمال سمنان وجود دارند. رسوبات دوره دوران ترشیاری از سمنان تا آهوان و طبقات سنگ گچ در شمال شهرستان سرخه دیده می‌شوند؛ بنابراین دهها کارخانه و معدن گچ در این استان یافت میشود.بیشترین معادن این استان در مناطق مومن آباد و عبدال آباد وجود دارد، منطقه صنعتی عبدل آباد دارای سنگ گچ با کیفیت میباشد که شرکت توسعه گچ متین صاحب یکی از بهترین معادن گچ این منطقه میباشد و خلوص گچ آن به 99 درصد می رسد.