گچ سیاه چیست

گچ سیاه

گچ سیاه

گچ سیاه چیست :

همانطور که میدونید ماده اصلی تشکیل دهنده گچ، سنگ گچ است. در طبیعت سنگ گچ به رنگ‌های مختلف یافت میشود پس بدیهی است که گچ با رنگ‌ها و کاربرد‌های مختلفی در دنیا امروزه قابل استفاده باشد. با پیشرفت علم و تکنولوژی طیف این صنعت بزرگتر شده است. شاید خیلی از ما اسم گچ سیاه رو نشنیده باشیم، گچ سیاه مانند گچ‌های دیگر در زمینه‌های مختلف استفاده میشود اما زمینه کاربردی آن خاص است.

کاربرد‌های گچ سیاه :

همانطور که در بالا اشاره شد کاربرد این محصول خاص است. گچ سیاه در تزیینات و حتی گچبری کاربرد دارد. از گچ سیاه در گچکاری داخل ساختمان با کاربرد خاص مثلا گل و ابزار‌های دیگر رو با گچ سیاه درست کند که زیبای خوبی به اتاق می‌بخشد.

گچ ساختمانی

بخش عمده مصرف گچ در صنعت ساختمان است. گچ ساختمانی امروزه به شکل‌ها و برندهای مختلف در بازار یافت میشود. گچ ساختمانی از جهتی که زیبای ساختمان به کیفیت گچکاری وابسته است مهم است که از گچهای با کیفیت استفاده کنیم.توسعه گچ متین یکی از بزرگترین صادر کنندگان گچ میباشد. گچ صادراتی ما دارای کیفیت فوق العاده ای میباشد.

قیمت گچ سیاه میانه

جهت خرید گچ سیاه کافیست با ما تماس بگیرید چرا که ما یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع گچ در خاور میانه هستیم قیمت هر نوع محصول بر اساس نحوه تولید و مواد افزودونی و کیفیت محصول میباشد اگر دنبال کیفیت گچ هستید لطفا با ما در تماس باشید و از محبوب ترین محصولات این شرکت ناب میکرونیزه، ناب(سیوا) و ناب(ساتین) هستند.