گچ پرداخت

گچ پرداخت چیست

گچ ساختمانی که به دو دسته گچ پرداخت و گچ زیرکاری تقسیم شده است. از این محصول برای دستیابی به سطح تراز و یکنواخت در پوشش نهای سطوح پیش ساخته گچ برگ و همچنین در پوشش نهایی سطوح گچی،سیمان آهگی،موارد بازسازی و نوسازی استفاده میشود.گچ پرداخت که امروزه در بین استادکاران جایگاه ویژه ای دارد.

بهترین گچ پرداخت

در اینجا قصد داریم بهترین نوع این محصول رو بهتون معرفی کنم که اگر استادکار ساختمان باشین حتما بارها ازش استفاده کردین. گچ ساتن که محصولی ترکیبی با گیرایش بالاست که در گچکاری،سفیدکاری،نازک کاری مورد استفاده قرار میگیرد. از جمله مزایای گچ ساتن به عنوان عایق صوتی و از بین بردن شکافها و عیوب سطحی و… مورد استفاده قرار میگیرد.

بهترین نوع گچ سفیدکاری || بهترین مارک گچ سفیدکاری

گچکار به عنوان متخصص ساختمان شناخته میشود. و بهترین نوع گچ را انتخاب میکند و برای هر قسمت با توجه به شرایط، گچکاری میکند و از انواع گچ برای بهتر رفع کردن نیاز خود استفاده میکند. اگه شما با محصولات توسعه گچ متین کارکرده باشین حتما کیفیت محصولات ما رو فراموش نخواهین کرد. از جمله بهترین نوع گچ سفید کاری عبارتنداز :

1- سوپر گچ متین

2- سوپر گچ بارز

3- گچ درسا ممتاز

4- گچ ناب سیوا

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

گچ گیپتون توسعه گچ متین

گچ گیپتون توسعه گچ متین

ترکیبات گچ پرداخت

گچ پرداخت که به صورت پودر میباشد و ماده اصلی آن مانند تمام محصولات گچ از سنگ گچ میباشد و البته برای افزایش کیفیت افزودنی‌های به آن اضافه میشود. پس در تهیه این محصول کیفیت سنگ گچ خیلی مهم است که شرکت توسعه گچ متین با دارا بودن معدن سنگ گچ با خلوص 99% بهترین محصولات گچ را تولید میکند. گچ صنعتی امروزه کاربردهای فراوانی دارد.

نکات استفاده از گچ پرداخت

1- سطح زیر کار باید تمیز باشد و عاری از هرگونه آب یا روغن و.. باشد.

2- در مواری که سطح زیر کار قالب‌های پلاستیکی یا فلزی باشد بهتر است یک لایه پرایمر بدون افزودن حلال روی سطح اندود شود.

آموزش سفیدکاری دیوار

برای اینکه شما یک فرد گچکار باشین نیازمند تجریه در گچکاری دارین. استادکاران ماهر 10 تا 20 سال فقط تجربه کاری دارن. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.