گچ متین

تولید گچ

مراحل تولید شامل مراحل زیر می باشد :

قسمت پخت

مواد خام ورودی به كوره ها منتقل ميگردد تا عمليات پخت با 150 درجه حرارت تكميل و در انتهاي كوره مواد پخته شده وارد آسياب ميگردند تا به دانه بندي مورد نظر برسند .

آسیاب

پس از آسیاب مواد پخته شده جهت همسان سازي دانه بندي از سرند انتهايي عبور مي نمايد. مانده روی سرند به دو آسیاب که بصورت موازی با یکدیگر کار می کنند منتقل می گردند . چنانچه سنگگچ در دمای 107 تا 150 درجه سانتی گراد پخته شود، این ماده سفید و نرم به دست می آید . که گرد آن در ترکیب با آب سریعا می گیرد و به آن گچ مدل می گویند.

دانه بندی

در صورتی که سنگگچ در گرمای 160 تا 180 درجه پخته شود ، محصولی با نیم مولکول آب به دست می آید،که گرد آن با آب به سرعت ترکیب شده و سریعا می گیرد. و به آن گچ ساختمانی می گویند.خروجی آسیاب ها مجدداً به سرند مواد پخته هدایت می شود وسیکل بالا دوباره تکرار می گردد.محصول خروجی از سالن پخت به دو سیلوی ذخیره 350 تني منتقل می شود.از آنجا به قسمت بسته بندی حمل می گردد و تولید آن به پایان می رسد.

واحد تولیدی ماشین آلات تولیدی شرکت گچ توسعه متین ازمدرنترین وبروزترین ماشین آلات در تولید گچ می باشد . این ماشین آلات عبارتندازسنگ شکن کراشر۲۴۰تن درساعت با بازدهی بالا ،کوره های هایبرن ولوبرن ،دستگاه بگفیلتر که جهت غبارگیری استفاده می شود. دستگاه آسیاب

فهرست